Kezdőlap Közérdekű Betegség miatt csak 30 beteget fogad a felsőgödi labor Közérdekű Betegség miatt csak 30 beteget fogad a felsőgödi labor 2021.11.24. Szerdán és csütörtökön betegség miatt csak egy nővér dolgozik reggel 6 órától a felsőgödi laborban. Így legfeljebb 30 vérvételre van lehetőség naponta. A labor kéri, hogy ne várakozzanak feleslegesen, ha elfogyott a sorszám. KAPCSOLÓDÓ CIKKEKEZ IS ÉRDEKELHETI Forgalmi változás a Béke úton Kigyulladt egy lakókocsi Gödön TOP 5 újévi fogadalom, és a stratégia, amivel tényleg meg is tarthatod őket AKTUÁLIS Generációk párbeszéde a Könyvhéten – Bemutatkozik az ELTE Legendák 2. 2026.06.10. Sávlezárás Göd térségében 2026.02.17. Göd 412 millió forint támogatást kapott 2026.01.02. GÖDI SZEMMEL A lakosság segítségére számítanak: toborzást hirdettek Gödön 2026.06.08. Kiugróan magas a részvétel Gödön 2026.04.12. Göd, januárban – Egy város, ahol a részletek számítanak 2026.01.05.