A gödi csapat az egyetlen, amelyiknek csupán egyetlen veresége van eddig a női kézilabda NB II Északi csoportjában. Úgy is fogalmazhatnánk, hogy az első tíz fordulóban csak mi tudtunk kilencszer is nyerni, s ezzel magabiztosan vezetjük a tabellát!

Most a Budakalászi SC 1995 ellen hoztuk a kötelezőt, s 20-14-es első félidei gödi vezetés után 38-27-es sikert ünnepelhettünk. A góllövőlistán jelenleg második helyen álló Szenes Bettina most nyolcszor talált be a kapuba, de ezzel is “csak” a harmadik legtöbb gólt szerezte a mérkőzésen, mert két parádésan játszó klubtársa, Kaltenecker Anett és Pálfalvi-Németh Lilla Anna még tőle is 1-1 találattal többet jegyzett.

Miután közvetlen riválisunk, a Hatvani KSZSE 29-24-es vereséget szenvedett Szentendrén, már 2 ponttal vezetjük a bajnokságot.

A 11. fordulóban az utolsó előtti Tatai AC-t fogadjuk, ezért okkal bízhatunk egy újabb győzelemben.

Címlapfotó: Gödi Hírnök