A két kiállítást és hat gólt hozó mérkőzésen ismét gólokkal járult hozzá gólkirályunk a Göd győzelméhez. Így továbbra is él a dobogós remény!

Szabó Gábor Bálint – Fotó: Gödi Hírnök

Szabó Gábor Bálint ismét ellenállhatatlan volt a III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoportjában szereplő Gödi SE labdarúgócsapata színeiben. Az ő két góljával és Balogh Ákos találatával már 3-0-ra vezettünk a 16. percben a Püspökhatvani SE otthonában. A szünetre mégis 3-2-vel mehettek a csapatok, mert közben a hazaiak is berámoltak kettőt.

Így aztán izgalmasnak ígérkezett a második félidő. Arra, hogy nagy csata dúlt a pályán bizonyíték az, hogy a 66. percben mindkét oldalon kiállítottak egy-egy játékost.

Ráth Vince – Fotó: Gödi Hírnök

Aztán a 80. percben másik gólfelelősünk végleg eldöntötte a találkozót: Ráth Vince talált be az ellenfél hálójába.

A vége 4-2 lett ide. Ezzel továbbra is harcban vagyunk a dobogóért. A bajnokságot a Fortuna SE-Kismaros nagy valószínűséggel megnyeri, de mögötte még bármi lehet. A 3. helytől 1 pontra, a 2-tól 2 pontra vagyunk.

Szabó Gábor Bálint pedig fölényesen vezeti a góllövőlistát!