Parádés és eredményes játékkal rukkolt elő a Gödi SE labdarúgócsapatának két gólfelelőse. Szabó Gábor Bálint és Ráth Vince összesen öt gólt szerzett a Szokolya elleni mérkőzésen.

A III. osztályú felnőtt bajnokság Északi csoportjában az utolsó helyezetthez látogattak a mieink.

Szabó Gábor Bálint – Fotó: Gödi Hírnök

Már az első félidő 6. percében megkezdte Szabó Gábor Bálint a tüzijátékot. A 41. percben Ráth Vince folytatta, ezzel lett 2-0 ide.

A második félidő 61. és 64. percében Szabó Gábor Bálint meglőtte a saját második és harmadik gólját is, míg Ráth Vince találatával a 85. percben már 5-0-ára vezettek a vendégek. A hazaiaknak a végén sikerült a szépítés, de ez már nem osztott, nem szorzott.

Ráth Vince – Fotó: Gödi Hírnök

A gödi csapat jelenleg a negyedik helyen áll, de csupán három pont választja el az első helytől.

Szombaton a 9. helyezett Nagymaros FC látogat hozzánk.

Szurkoljunk a mieinknek minél többen a helyszínen!

Főkép: A Gödi SE labdarúgócsapata – Gödi Hírnök

Előző cikkAltruizmus, együttérzés és empátia: Michael Jenkins új könyvében a munka és a humánum kapcsolatát elemzi