Hétvégén újabb fordulót vívott Göd női kézicsapata. Ezúttal a Hatvani KSZSE volt a szenvedő fél.

Az NB II Női-C csoport 6. fordulójában semmi más nem történt, csak a szokásos: a gödi kézis hölgyek fölényesen verték az aktuális ellenfelüket.

Ezúttal a hazai pályán játszó Hatvani KSZSE maradt pont nélkül ellenünk.

Igaz, a hazaiak a félidei mínusz öt gólról (13-18) még felálltak a második játékrész elején, de a vezetést nem tudták átvenni. Az utolsó 20 percben pedig beindult a gödi gőzhenger, a vége fölényes kilencgólos győzelem lett (24-33).

Ezzel továbbra is hibátlanul vezetjük a tabellát. A mieinknél ismét Szenes Bettina lőtte a legtöbb gólt (7).

Jövő vasárnap az utolsó Csépe Salgótarjáni SKC csapatát fogadjuk a Balázsovits János Sportcsarnokban. Az a mérkőzés pont délben kezdődik.

Főkép: Szenes Bettina – Fotó: Gödi Hírnök

Előző cikkFeljebb lép-e a dobogón a Göd II.?