A két éllovas csatájából a Göd került ki győztesen. A második félidőben állva hagytuk a vendég Dunakeszit.

Múlt héten szinte átgázoltunk ellenfelünkön, a hétvégi fordulóban viszont a velünk azonos pontszámmal álló VS Dunakeszi gárdája látogatott hozzánk.

Fokozatosan őrölte fel ellenfelét a Gödi SE női kézicsapata. A dunakeszi kézis hölgyek egészen 13-13-ig tartották a lépést velünk. Az első félidő végén még csak két gól volt az előnyünk (16-14).

A második félidőt egy 5-0-ás rohammal kezdték a gödi lányok (21-14). Innentől nem volt megállás, a vége 38-26-os hazai győzelem lett.

Tíz góljával ismét Szenes Bettina volt csapatunk vezéregyénisége.

De Kaltenecker Anett és Tóth Jázmin hét-hét, illetve Hrachovina Sára hat találata is nagyban hozzájárult a fölényes sikerhez.

Négy forduló után hibátlan teljesítménnyel vezetjük a tabellát, két ponttal megelőzve a most legyőzött dunakeszi hölgyeket.

Legközelebb a Hevesi SE gárdája érkezik hozzánk. Az a mérkőzés október 7-én délután öt órakor kezdődik a Balázsovits János sportcsarnokban.