Remek győzelemmel kezdték az új idényt a női kéziseink. A folytatás is nagyszerűen sikerült.

tavalyi bajnokcsapat az idei szezon első mérkőzését a STAVMAT Füzesabonyi SC ellen játszotta hazai pályán, és fölényes győzelmet aratott.

A második fordulóban a tabella második helyezettjéhez, a Praktiker-Vác U21 gárdájához látogattunk. Az első félidőben fej fej mellett haladtak a csapatok, végül sikerült egygólos gödi előnyt kicsikarni 30 percnyi játék után (16:17).

A második játékrészben aztán Szenes Bettina vezérletével sikerült 3-4, olykor 5 góllal is elszakadnunk az ellenfelünktől. A vége sima gödi győzelem lett (28:32).

Ismét Szenes Bettina húzta magával csapatunkat: 10 góljával az egész mezőny legjobbja volt.

Legközelebb a Mogyoródi SK gárdájához látogatunk.

Az a találkozó szeptember 24-én, 14 órakor kezdődik.