NB II felnőtt bajnokság, 13. mérközés: Gödi SE – Mogyoródi KSK: 32 – 17.

A hazai pályán vívott szombati mérkőzés első félideje nem egészen a gödi várakozásoknak megfelelően alakult. A hatékony kapusteljesítmény ellenére, a sok technikai hiba miatt a 7. percben még mindig csak 1-0 volt a mérkőzés állása. De a 12. percig is csak 4 gólt tudott lőni a gödi gárda a mogyoródiaknak. Lassan ugyan, de sikerült növelni a gólkülönbséget, de ehhez az is kellett, hogy az ellenfél csapata fáradni kezdjen. A 2. félidő már kedvezőbb játtékképet mutatott. A cserék is jól sikerültek, azaz mindenki tudott valami pluszt hozzátenni a játékával az eredményhez. A gödi csapatban most mindenki kapott játéklehetőséget és végül 32-17-tel zárult a meccs – adja hírül közösségi oldalán a klub.

Az edzői értékelés pedig így hangzott: Nehezen lendültünk játékba. Az ellenfelünk míg bírta erővel, próbált lépést tartani, de a második játékrészben állandósult a nagyarányú különbség a csapatok között. Ami a legfontosabb, hoztuk a kötelező két pontot hazai pályán.