A gödi kézis hölgyek hétvégén megkezdték a rájátszás küzdelmeit, miután veretlenül nyerték meg a bajnokság alapszakaszát. Szombaton az Ungvár vendégeként léptek pályára, mégpedig Hajdúnánáson.

A Gödi SE női kézicsapata veretlenül lett első az NBII Női – C csoportban a bajnokság alapszakaszában. A küzdelmek szombaton rájátszással folytatódtak. A gólok sorát a mieink nyitották, majd 10 perc elteltével már a hazaiak vezettek három találattal (7:4). A szünetig sikerült megfordítani a mérkőzés állását, s kétgólos gödi előnynél mehettek a játékosok pihenni.

A második félidő felénél még mindig háromgólos fórunk volt. Ezután az Ungvár fokozatosan közelebb jött, majd kiegyenlített, a mérkőzés vége előtt pár másodperccel pedig belőtte a győztes hazai gólt (34:33).

A mieink legjobbja most Pálfalvi-Németh Lilla Anna volt, aki 9 találatot jegyzett.

A vereség ellenére továbbra is vezetjük a tabellát.

Főkép: Pálfalvi-Németh Lilla Anna – Fotó: Gödi Hírnök