Az első félidőben még vezettünk idegenben a Bagi TC’96 ellen, a rendes játékidőben pedig döntetlen volt az állás, mégis kikaptunk egy hosszabbításban kapott góllal.

Utolsók vagyunk a bajnokságban, de még mindig van remény a bennmaradásra. Ehhez a hátralévő négy meccsünkön annyi pontot kell szereznünk, hogy megelőzzük az előttünk álló két csapatot. A PILE-Szántó SE-nek eggyel, a Mogyoród FC-nek pedig kettővel van több pontja, mint a Gödi SE-nek.

A feladat nem lesz egyszerű, mivel közvetlen riválisainknak öt, illetve hat mérkőzésük van még hátra, tehát több lehetőségük lesz a pontszerzésre.

Ami pedig a vasárnapi meccset illeti: II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 26. fordulójában Bagi TC’96 – Gödi SE 2-1. A gödi gólt a 6. percben Ráth Béla lőtte.