Az éllovas fogadta a tök utolsót. Sima hazai győzelmet várt mindenki, ám a mérkőzés képe az első percekben nem ezt mutatta.

Az NB II Női – C csoport 7. fordulójában az éllovas gödi kézis hölgyek hazai pályán fogadták a tabella végén szerénykedő Csépe Salgótarjáni SKC együttesét. Mivel eddig mind a hat bajnoki csatát sikerrel vívtuk meg, sima hazai győzelmet vártunk. Meglepetésre az első három gólt a vendégek szerezték (0-3). Ekkor kapta össze magát a gödi csapat, és az 5. percben már egyenlő volt az állás (4-4). Innen fokozatosan húztunk el, s a félidő végén már négy gól volt ide (20-16).

A második játékrészt már fölényesen nyertük: mi 21, ellenfelünk viszont csak 6 gólt szerzett. A végeredmény fölényes gödi győzelmet hozott (41-22).

Talán már nem meglepetés, hogy a mieinknél a legtöbb gólt ismét Szenes Bettina (8) lőtte. Egyébként egyenletesen oszlottak meg a találatok, hiszen a hazaiaktól csupán hárman nem jegyezhettek találatot, de közülük is kettő kapus.

Vasárnap a harmadik helyezett STAVMAT Füzesabony SC otthonába látogatunk. A mérkőzés délután 6 órakor kezdődik.

Főkép: Facebook