Kezdőlap Kék fény Baleset miatt torlódik az M2-es út Kék fény Baleset miatt torlódik az M2-es út 2022.05.26. Reggel két személyautó ütközött össze az M2-es autóúton, az M0-s autóút felé, a 19-es kilométernél. Mostanra megszűnt a sávzárás, de továbbra is több kilométeres a torlódás. Az Útinform szerint legalább háromnegyed óra az átjutási idő. KAPCSOLÓDÓ CIKKEKEZ IS ÉRDEKELHETI Gázolt a vonat Vácon, a gödi ingázókat is érintik a késések Frontális karambol miatt teljes az útzár az M2-esen Betörést derítettek fel Gödön – Rövid időn belül elfogták a fiatalkorú elkövetőt AKTUÁLIS Generációk párbeszéde a Könyvhéten – Bemutatkozik az ELTE Legendák 2. 2026.06.10. Sávlezárás Göd térségében 2026.02.17. Göd 412 millió forint támogatást kapott 2026.01.02. GÖDI SZEMMEL A lakosság segítségére számítanak: toborzást hirdettek Gödön 2026.06.08. Kiugróan magas a részvétel Gödön 2026.04.12. Göd, januárban – Egy város, ahol a részletek számítanak 2026.01.05.