Gödi SE – Szentendrei NKE 27-30 az NB II női kézilabda-bajnokság 8. fordulójának szombati meccsén.

Már a félidőben három góllal vezettek a vendégek, akkor az állás 13-16 volt. A gödi kézis lányok a kezdeti öt győzelem után most zsinórban harmadszor kaptak ki, ezúttal a 2. helyre előrelépő veretlen szentendrei csapattól.

A gödi gólok csaknem felét Németh Lilla Anna szerezte, 13 alkalommal talált a kapuba. Szenes Bettina 6-szor, Kaltenecker Anett 5-ször, Gruber Zita, Minárovics Anita és Hlúgyik Noémi egyszer-egyszer volt eredményes.

A tabella élén most az Esztergomi Vitézek RAFC áll 16 ponttal, ugyancsak 16 pontos a Szentendre NKE. Őket a DKA Vác követi 14 ponttal, a Gödi SE 10 pontja jelenleg a 4. helyre elég. Nyomunkban a BVSC Zugló áll, 8 ponttal.