A Hatvani KSZSE csapata ellen győzedelmeskedett a Gödi SE a hétvégén.

Gödi SE-Hatvani KSZSE 37-27 (19-13)

Kiállítás: 14 perc és 10 perc. Hétméteres: 4/3 és 4/4. Kezdő: Gergely(kapus), Tamaskovics(3), HRACHOVINA(5), SZENES(11), Petrovics(4),Pálfalvi-Németh(2), Horváth-Kaltenecker(2). Cserék: Pisák(kapus), Kazinczy(4), Kovács, Joó(1), Matics(1), Sztruhár(2), Gyürky, Mátrai(2), Gréczi.

Október első szombatján a tabella harmadik helyét elfoglaló Hatvani KSZSE-t láttuk vendégül. A mérkőzés teljes egészében mi irányítottuk az eredmény alakulását, habár a védekezésünkben akadtak hibák. Nem találtuk a védő távolságot, így sok gólt kaptunk közeli zónából, ami az egész mérkőzésre jellemző volt. A támadó játékunk viszont rendben volt. Lerohanásból és indításból is tudtunk könnyű gólokat szerezni és a felállt fal ellen is eredményesek voltunk. A félidőre megnyugtató (19-13) előnyt szereztünk. A második játékrészben állandósult a 6-8 gólos előnyünk, és a végén ismét hazai (37-27) győzelemnek örülhettünk. Gratulálok a csapatnak az eddigi teljesítményért. Három forduló után hat ponttal, 124 lőtt és 70 kapott góllal a tabella éléről várjuk a jövő heti VS Dunakeszi-Gödi SE rangadót.

A következő meccs szombaton lesz, 16 órától a Magyarság Sportcsarnokban.