Egy pillanatig nem forgott veszélyben a gödi győzelem!

Göd női kézisei a szomszédos Dunakeszire látogattak az NB II Női – C csoport 11. fordulójában. Az idei utolsó mérkőzésünkön egy percig sem forgott veszélyben a győzelmünk. Az első félidő után 16-12-es gödi vezetésnél mehettek szünetre a csapatok.

Bár a második játékrész első gólját a dunakeszis Káldy Lili lőtte, Szenes Bettina és társai nyolccal válaszoltak erre (13-24). Az 53. percben már 12 góllal mentünk (19-31). Innentől kezdve mi már nem tudtunk az ellenfél hálójába találni, így a Dunakeszi lefaragott a hátrányából. Az óriási előnyünkből így is maradt még 4 gól a végére (27-31).

Mivel közvetlen riválisunkat győztük le, előnyünk hat pontra nőtt, így hatalmas lépést tettünk az alapszakasz megnyerése felé.

Csapatunkból ismét Szenes Bettina jegyezhette a legtöbb találatot (7), de dicséret illeti a gárda minden tagját.

Fotók: Facebook