Kezdőlap Sport Megszerezte első pontját a Göd SE Sport Megszerezte első pontját a Göd SE 2021.09.26. A II. osztályú felnőtt bajnokság Északi csoportjának 7. fordulójában a Gödi SE Sporttelepen játszott egymás ellen a Szentendre VSE és a Göd SE. Az eredmény: 2-2, a gödiek megszerezték első pontjukat a mérkőzésen. Ezzel a 16. helyen állnak. KAPCSOLÓDÓ CIKKEKEZ IS ÉRDEKELHETI A-Híd Kupa, Öbölkör Bajnokság Megkezdődött a 2026-os kajakos versenyszezon Gödi kajakosok a dobogón AKTUÁLIS Generációk párbeszéde a Könyvhéten – Bemutatkozik az ELTE Legendák 2. 2026.06.10. Sávlezárás Göd térségében 2026.02.17. Göd 412 millió forint támogatást kapott 2026.01.02. GÖDI SZEMMEL A lakosság segítségére számítanak: toborzást hirdettek Gödön 2026.06.08. Kiugróan magas a részvétel Gödön 2026.04.12. Göd, januárban – Egy város, ahol a részletek számítanak 2026.01.05.