3 góllal mentünk 5 perc után, aztán 3 góllal ők vezettek, 10 perccel a vége előtt egyenlő volt, a végén pedig…

Izgalmas meccsen van túl a Gödi SE női kézicsapata. Az NB II Női-Északi csoportjának utolsó előtti fordulójában az egyik közvetlen riválisunkhoz, a Szentendrei NKE gárdájához látogattunk.

Már a mérkőzés legelején sikerült meglépnünk 4-1-re. A félidőt azonban már egy gólos hátrányban fejeztük be.

A második játékrész elején tovább növelte előnyét a hazai csapat: a 35. percben már 21-18 volt oda. Innen sikerült egyenlítenünk a 46. percben. Az utolsó 10 perc már egyértelműen a miénk volt! A végeredmény 31-28 lett ide.

Pálfalvi-Németh Lilla Anna – Fotó: Gödi Hírnök

Három játékosunk is kiemelkedőt nyújtott. Kaltenecker Anett 9, Pálfalvi-Németh Lilla Anna szintén 9, Szenes Bettina pedig 6 góllal járult hozzá ehhez a nagyszerű győzelemhez. Az utolsó gólt stílszerűen az a Szenes Bettina lőtte, aki az összetett góllövőlistát is fölényesen vezeti.

Szenes Bettina – Fotó: Gödi Hírnök

Ezzel a sikerrel megerősítettük az első helyünket a tabellán.

Nagyon úgy tűnik, hogy ezt a bajnoki címet már senki sem veheti el tőlünk, hiszen az utolsó fordulóban az utolsó helyezett Tatai AC gárdájához látogatunk.

Főkép: Gödi SE női kézicsapata – Fotó: Gödi Hírnök

Előző cikkGöd is gyászol: végső búcsút vettek Török Ádámtól