A Dunakeszi nyerte a helyi focirangadót a megye II. Északi csoportjában a Göd ellen. A mieink idegeben játszottak, és kaptak 5 gólt.

Finoman szólva is a Göd nem áll jól a bajnokságban. Igaz, eddig csak 2 forduló ment le, de gólt nem sikerült szerezni, viszont 11-szer kapusunknak kellett maga mögé nyúlnia.

Kezezés vagy sem?

Rosszul indult a találkozó, hamar megvolt a hazaiak vezetése, hogy még a szünet előtt a Dunakeszi gólzsákja, az exhonvédos Tárkányi Gergő a múlt heti mesterhármasa után újra betaláljon.

A második félidőben aztán jött a kiütés, pontosabban még 3 gól és a gödiek egy ötössel a zsákjukban térhettek haza.

A Dunakeszi első gólja

Az 5-0 ismeretében érdekes, hogy a meccs előtt a Postnak mindkét edző győzelemről beszélt. Erre, lássuk be, a hazaiaknak volt nagyobb esélyük, különös tekintettel a nyitófordulóban kapott 6 gól után. A mostani mínusz 11-es gólkülönbség nem mutat túl jól, még kezdésnek sem.

Előző cikkSebő-koncert a Búzaszemben szombat este 7-kor, de a program már 5-től indul