Női kéziseinknek egy rendkívül kiélezett mérkőzésen sikerült begyűjteniük a két pontot.

Az NB II Női-Északi csoportjának 18. fordulójában a Praktiker-Vác U22 csapata volt a szenvedő fél. 45 percnyi játék után még egyenlő volt az állás (28-28), azonban az utolsó negyedórában sikerült 1-2 góllal ellépnünk, s végül 37-34-re nyertünk idegenben.

A Gödi SE együtteséből ismét Szenes Bettina szerezte a legtöbb gólt. A mostani 7 találatával együtt már 147 gólnál tart az idei bajnokságban, amivel fölényesen vezeti a góllövőlistát. Szenes Bettinával készített korábbi interjúnkat itt olvashatja.

Csapatunk úgy vezeti a második helyezett esztergomiakkal azonos pontszámmal a bajnokságot, hogy egy mérkőzéssel kevesebbet játszott.

Négy mérkőzés van még hátra, melyből három nyerhető, egy pedig egyik közvetlen riválisunk ellen lesz.

Legközelebb a BVSC-Zugló gárdáját fogadjuk hazai pályán jövő hét pénteken este fél hétkor.